Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

Dijital Medyada Yeni Nesil Tanıtım Sistemi

Daha önce Portakal web olarak, bu konuya ilişkin bilgi vermiştik. Bu yazımızda sizinle ilgili olarak iletişim seçeneklerini büyütmek ve güçlü bir denge üretmek istiyoruz. Sosyal medya ile ilgili yönetim yapan firmamız, İzmir sosyal medya yönetimi konusunda sizler için güçlü bir alt yapı sunuyor.
Son veriler ışığında Türkiye 40 milyonun üzerinde aktif sosyal medya hesabı kullanan kişi sayısı bulunmakta. Dijital pazarlamaya paralel olarak sosyal medya da hızla gelişim kaydetmektedir. Sosyal medyanın işleyişi, ulaşabildiğiniz en fazla kitleye ulaşmak ve kullanıcıları kendine bağlamaktır.

Bu nasıl yapılır diye düşünüyorsanız, iyi içerik ve orijinal mesajlar, gerçek kitleye ulaşabilmek gibi, pek çok püf noktası taşımaktadır.Örneğin; e-ticaret siteleri için etkin sosyal medya kullanımı olmazsa olmazlar arasında. Özellikle Facebook, Google Plus, İnstagram, Pinterest, Linkedln ve Twitter hesaplarını etkin olarak kullanılan sitelere sağlanan beğeni ve takipler ve her geçen gün sitenize daha fazla kullanıcının gelmesini sağlayacaktır. Günümüzde bir işletme için sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. Dijital mağazanız Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn gibi sosyal medya pazarlama sitelerine erişme gücüne sahiptir ve siz de artık bundan faydalanmayı düşünmelisiniz. Şirketinizin hala bir Instagram ve Twitter hesabı ya da bir Facebook sayfası yoksa siz de artık rekabetin gerisinde kalma riskini almayın ve hemen harekete geçin.

Bu yüzden Portakla web olarak gerçekten rekabet konusunda sizlere ihtiyaç duyulan pek çok şeyi sunmak istiyoruz. Amacımız tamamen sizinle ilgili bir iletişim dengesi üretmek. Bildiğiniz gibi süreçlerin yönetimi de büyük bir artı sağlıyor hayatımıza. Güzel olan her şey için bir denge, bir oluşum ve organize yaratıyoruz. Büyüyen, yenilenen ve ilerleyen her nokta için bunca güzelliği takip edebiliriz. Bizimle etkileşime geçmek için hemen tıklayın ve güncel kampanyalarımıza ulaşın.

Paylaş :

İlgili Yazılar