Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

Web Tasarımı

Portakal Web & Grafik olarak yaptığımız tüm kişisel ve kurumsal site tasarımlarında öncelikle sizinle görüşüp ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve hedef kitlenizi belirliyoruz. Belirlediğimiz bu bilgiler ışığında tasarımın her adımında sizinle fikir alışverişlerine bulunarak site tasarımlarımızı yapıyoruz. Ayrıca bu siteleri tasarlarken tasarımın modern olmasına, işlevsel olmasına, ziyaretçilerin istedikleri bilgilere en hızlı şekilde ulaşabilmesine ve tasarımların mobil uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Grafik Tasarımı

Grafik tasarımda müşterinin talep ettiği ürüne göre fikirlerini alıp beklentilerini belirliyoruz. Sonrasında müşterinin bulunduğu sektörle ilgili araştırma yapıyoruz. Sonraki aşamada üründe kullanacağımız renk tonlarından yazı tiplerine kadar her şeyi belirlemiş oluyoruz. Her şey belirlendikten sonra müşteriye birçok taslak sunuyoruz ve müşterinin en çok beğendiği taslak üstünden tasarımı yapmaya başlıyoruz. Tüm aşamalarda müşteriyle iletişim halinde olup, müşterinin ek taleplerini de tasarıma ekliyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklam yönetiminde öncelikle sizinle uzun ve detaylı bir toplantı yapıyoruz. Bu toplantı sayesinde sizin ihtiyaç ve beklentilerinizi, hedef kitlenizi ve hitap ettiğiniz bölgeyi belirliyoruz. Bu veriler ışığında ihtiyaç duyduğunuz sosyal medya hesaplarını açıyor ve yönetimlerini yapıyoruz. Belirlediğimiz bir program dahilinde de bu hesapların güncellemelerini yapıyoruz. Her ay sonu verdiğimiz reklam hizmeti sayesinde ne kadar paylaşım yapıldığı, paylaşımların kaç kişiye ulaştığı, hedef kitleye ne kadar ulaşılabildiği gibi bilgilerin bulunduğu bir raporu sizinle paylaşıyoruz.

3D Tasarım

3D tasarım, inşaat, mimarlık, sinema, reklamcılık ve video oyunları sektörünün olmazsa olmazıdır. Özellikle ülkemizde inşaat ve mimarlık sektöründe çokça kullanılan 3D tasarımda öncelikle sizden gerekli materyalleri alıyoruz. Sonrasında talep ve beklentilerinizi belirleyip çalışmalara başlıyoruz. Tasarım kısmı bittikten sonra sizin de onayınızla yaptığımız 3D tasarımın belirlediğimiz açılarda yüksek çözünürlüklü renderlarını alıyoruz ve size istediğiniz formatlarda teslimatını yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, kurumunuzun, şirketinizin veya markanızın kimliğini oluşturmak ve tanıtımını yapmak için yapılacak olan çalışmaları ifade eder. Sizinle yaptığımız görüşmeler ile ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi belirliyoruz. Ardından ihtiyaç ve taleplerinize uygun konseptler geliştirip size bir sunum yapıyoruz. Konsepti belirledikten sonra tasarım sürecine geçiyoruz. Tasarım sürecinde her aşamada bilgi alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz. Tasarımın son halini de onayladığınız an üretim sürecine geçiyoruz.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) yada Türkçe’deki adıyla “Arama Motoru Optimizasyonu” sitenizin arama motorları tarafından bulunmasını kolaylaştırmak için yapılan işlemdir. Birçok firma Google, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için bu firmalara yüksek reklam ücretleri ödemekte. Portakal Web & Grafik olarak biz güncellemeye dayalı organik reklam yapmaktayız. Sizin yerinize sitenizi yönetiyoruz ve mesleğinizle ilgili içinde firmanızla ilgili anahtar kelimelerin olduğu makaleler hazırlayıp yayınlıyoruz.
  • Esneklik

    Tasarladığımız tüm web siteleri HTML5 ve CSS3 standartlarında olup, kullandığınız cihaza (Bilgisayar, tablet, telefon) göre uyumluluk sağlar. Bilgisayarda tam anlamıyla bir web sitesi gibi görünürken, telefondan baktığınızda sitenizi mobil bir uygulamaymış gibi görürsünüz.

  • Vektörel

    Tasarladığımız tüm ürünlerinizin (logo, kartvizit, afiş, broşür vb.) tamamı vektörel olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede tasarımın baskısını istediğiniz ölçülerde, görüntü kalitesinden ödün vermeden alabilirsiniz. Vektörel çizimlerde boyutu değiştirmek görüntü kalitesini etkilemez.

  • Yönetilebilir

    Size özel olarak hazırladığımız “Yönetim Paneli” sayesinde sitenizi istediğiniz gibi güvenle yönetebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, panelde bulunan “Yardım İste” butonuna basarak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz - -