Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

Dijital Web Ajansı Nedir? Ne İş Yapar?

      Portakal web İzmir üzerinde hizmet üreten bir dijital web ajansı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bugün de her gün olduğu gibi bazılarını fark edeceğiniz bazılarının ise farkında olamayacağınız 5000’e yakın reklam mesajına maruz kalacaksınız. Sabah uyandığınız andan itibaren gazetede, dergide, televizyonda, sosyal medyada, haber sitelerinde, ekonomi sayfalarında, bloglarda, e-posta kutunuzda, sms kutunuzda, sokakta, toplu ulaşım aracında, okulda, alışverişte, toplantıda, seminerde, cenazede, düğünde her yerde, her an reklam! Peki, kim hazırlıyor bu reklamları? Logoları “bir tık daha büyütmek”, “renkleri biraz daha canlandırmak” elbette bizim işimiz fakat tam hizmet veren dijital reklam ajansı olarak size bunlardan daha fazlasını sunmaktayız.

Bir dijital reklam ajansından hangi hizmeti alırsanız alın size sunacakları ürün mutlaka stratejik değerlendirmeler ve planlamalar doğrultusunda üretilir. Markanızın pazarlama stratejileri, üretim öncesinde ve esnasında yapılacak görüşmeler ile şekillenerek gelişir.

Yalnızca web sayfası değil kullanıcı deneyimi tasarlar

Web sayfanızın güzel gözükmesini istemeniz çok doğal. İyi bir dijital reklam ajansı size güzel bir web sayfası tasarımı yaparken sayfa ziyaretçilerinizin olası her hareketini tasarım esnasında göz önünde bulundurur ve onların sayfanızda vakit geçirirken sayfalar arasında kaybolmayacakları, ulaşmak istedikleri her şeye rahatlıkla ulaşabilecekleri tasarımlar sunar. Detaylar ve iletişim seçimleri için bizimle etkileşime geçebilir ve sizler de güçlü çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen bize ulaşmak için Portakal web sayfamız üzerindeki iletişim seçeneklerine dokunun ve çok daha zaman geçmeden kendinize has seçimlerimizi kullanmaya başlayın.

Paylaş :

İlgili Yazılar