Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

İzmir’de Web Sitesi Yaptırmak ve Fiyatları

İyi bir tasarım, tamamen sektörel ve müşteri (kitle) odaklı olmalıdır. İyi bir web tasarım firması seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de firmanın verdiği hizmetlerdir. Web tasarım firmanızı seçerken tasarım aşaması sırasında ve sonrasında verdiği destek hizmetlerine bakmalıyız. Web sitenizin tasarımını yaptırdığınız firmanın içerik yönetim sistemi CMS hizmeti veriyor olması önemlidir.

Bu hizmet özel bir program sayesinde sitenizin içeriğini kontrol etmenizi sağlamaktadır. Yazılım geliştirme ve web tabanlı programlama hizmetlerini sunuyor olması gerekmektedir. Web sayfalarınızın korunması ve barındırılması için Hosting hizmeti vermeli, web tasarım hizmeti sonrasında gerekli olan destek hizmetlerini sizlere sunuyor olmalıdır. Hosting hizmetini sağladığı sunucu güvenli olmalı ve hızlı bir internet sağlayıcısı tarafından desteklenmelidir.

Portakal web olarak sunduğumuz tüm bu hizmetler ile sektörde güvenilirliliğimizi, bilinilirliğimizi arttırarak müşteri odaklı, yüksek performans sunan, Google dostu, modern grafik tasarımları ile bütünleşmiş web siteleri tasarlamaktayız. İzmir web sitesi arayışlarınıza güçlü bir İzmir web ajansı olarak cevap veriyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçin. Sosyal medya yönetiminden tutun da reklam satışına varıncaya kadar bütün yönetim seçimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun, sektörel site tasarımları konusunda da etkin ve yenilikçi bir dile ulaşabilirsiniz.

Paylaş :

İlgili Yazılar