Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

Sosyal Medyanın Etkin Kullanımı ve Reklam Çalışmaları

Portakal web olarak sosyal medyanın kullanımı konusunda çalışmalarımıza sürekli hız katıyoruz. Hayatımıza giren sosyal ağlarla beraber ortaya çıkan sosyal medya pazarlaması; pazarlamacıların tutundurma faaliyetleri içerisinde en çok önem verdikleri konulardan birisi haline geldi. Pazarlama kavramına yeni bir tarz getiren sosyal medya ile bütün markalar, sosyal ağlarda yer edinmeye ve sosyal medya stratejileri oluşturmaya başladı. Peki, hangi sosyal medya stratejisi gerçekten çalışıyor? Sosyal medya üzerinde harcadığımız zamanı ve parayı en iyi şekilde kullanabileceğimiz yöntemler var mı? Diğer pazarlamacılar sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmak için neler yapıyor? İşte pazarlamada sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmak için gerekli olan malzemeler sürekli güncelleniyor.

İzmir web sitesi tasarımı konusunda yaptığımız çalışmalardan tutun da sosyal medya yönetimine varıncaya kadar ortaya çıkardığımız her hizmet, size de artı bir değer yaratacaktır.

  • Hashtag kullanımı
  • Önceden haftalık postlarınızı planlamak
  • Görsel kullanımı
  • Her gün en az 1 kez post yayınlamak
  • En az 3 ya da 4 sosyal ağ da aktif olmak
  • Uygun post yayınlama zamanlarını belirlemek için deneme-yanılma yöntemini kullanmak

Bu konularda detayların tamamını biz yönetmekteyiz. Bizimle iletişime geçerseniz Portakal web olarak dijital reklam hizmetlerimizle birlikte bütün süreçleri inceliyor ve ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Amacımız tamamen size yönelik bir hizmet sunmak ve bu hizmetleri kendi içinde değerlendirerek ortaya çok daha profesyonel bir çalışma ve sonuç çıkarmaktır. Detaylı çalışma fikirleri ve bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş :

İlgili Yazılar