Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

İnternette İşleri Büyütmek İstiyor Musunuz?

Özellikle kobi tarzı çalışmalarınızla işlerinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Sizin için bir çalışma ve sistem sağlayabiliriz. Dijital dünya hızla gelişip büyürken kobilerin de satışlarını arttırmak ve büyümek için bu dünyada yerini alabilmeleri önemli.
İnternette Kalıcı Olabilmek ve Büyümek;
Blog yazma, son yıllarda çok gelişti. Bloglar artık pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Çevrimiçi, yararlı ve alakalı bilgilerle dolu en değerli içerik için hazırlanmış bir kaynaktır. Unutulmamalıdır ki insanlar yalnızca alışveriş için değil, Bilgi, haber ve araştırmalar için İnternet’i kullanıyorlar.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Google her zaman özgün ve yeni içerik arıyor. Teknoloji devi, arama sonuçlarını iyileştirmek için algoritmalarını düzenli olarak günceller. Google’ın tam filtre listesi bilinmiyor ancak anahtar kelimeleri ve sitenize yapılan bağlantı sayısını içermektedir. Bir anket, bir blog’a sahip olan şirketlerin, % 97 daha fazla bağlantı aldığını tespit etti. Tam olarak optimize edilmiş bir bloga sahip olmak sitenize trafik çekmeye yardımcı olur ve bu nedenle işletmenizin gelirini artıracaktır.
Marka geliştirme
Blogunuz, içeriği tam olarak kontrol edebileceğiniz İnternet alanınızdır. Kişisel düşüncelerinizi ve fikirlerinizi endüstri içinde paylaşma fırsatı sunar. Yüksek kaliteli ve alakalı içerikler üretmeye odaklanarak kendinizi bir düşünce lideri konumuna getirebilirsiniz. Yetkili yayınlar, işletmenizin markasını yükseltir ve sosyal medyada paylaşılma olasılığı daha yüksektir. Ürünlerinizi tanıtmak, bilgilendirici içeriğe sahip bu yayınları yayınlamak için mükemmel bir platformdur.
Sosyal medya
Blogunuzu bir sosyal medya stratejisi ile koordine etmek, güçlü bir kombinasyondur. Sitedeki özgün içeriğe sahip olmak Twitter veya Facebook da paylaşımı artıracaktır. Etkileşimler her iki yönde de olabilir. Siz veya pazarlama ekibiniz sosyal medyada ilginç bir şey gördüyse, düşüncelerinizi blogunuzda paylaşabilirsiniz. Bu, içeriğin akışını akıcı tutar ve müşterilerinizle etkileşimde kalır. Yayınlarınızı kolayca paylaşılabilir hale getirerek, erişiminizi daha da artırabilirsiniz. Müşterilerinizle Etkileşim Verme Müşterilerinizle çeşitli şekillerde iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medyadan yararlanmak için, özgün paylaşımlar yapabilir ve geri dönüşleri takip edebilirsiniz.

Portakal web olarak sizlere bunca düzenlemeyi kendi özverili ilerleyişimizle sağlamak ve aklınıza gelen her detayla birlikte çalışma sunmak istiyoruz. Bu sayede marka olarak daha hızlı yükselir ve kalıcılık konusunda da gerekli çalışmaları yapmış olursunuz.

Paylaş :

İlgili Yazılar