Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

KURUMSAL ŞİRKETLER İÇİN SİTE ÖNERİLERİ

Şirketinizin web sitesini oluşturma aşamasında alacağınız bazı tedbirler, maliyetinizde önemli kazanımlar sağlayabilir. Maddi tasarrufun yanı sıra, zamandan kazanmak için de doğru planlama şart.

  • Web sitenizin hedef kitlesini doğru belirleyin. Tasarım, mimari ve genel akışla ilgili konularda hedef kitlenin ihtiyaç ve bakışını göz önünde bulundurun.
  • Sitenizde ürünlerle ilgili genel bilgileri vermenin yanı sıra, tüm sipariş ve ödeme işlemlerini de buradan yapacaklar mı emin olun. Bir e-ticaret sitesi kurmak veya site içinde online mağaza açmak maliyetleri tamamen değiştirecek, işini boyutunu belirleyecektir.
  • İmkanlarınızı göz önünde bulundurarak, sitenizin kurulumuna ayıracağınız bütçeyi belirlemeye çalışın. Bunun için iyi bir fizibilite şart. Ayrıca zaman hedeflerinizi de koyup buna uymaya çalışmalısınız.
  • Projeyi hayata geçirirken işin ne kadarını içeride halledip, ne kadarını dışarıya yaptıracağınızı da belirlemeniz
  • gerekiyor. Örneğin tasarımını dışarıda bir çözüm ortağına yaptırıp, tüm proje yönetimi ve yazılım işlerini kendi ekibinizle kotarabilirsiniz. Doğrudan bütçeyi ve zamanlamayı ilgilendiren konular olacaktır.

Portakal web olarak sizler için değişimi en iyi şekilde büyütüyor ve ön plana güncel siteleri çıkarıyoruz. Detaylar için zaman kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçin. İzmir üzerinde ön plana çıkardığımız bütün çalışmaları ve fırsatları tek bir tıklama ile ön plana çıkarılacaktır.

Paylaş :

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın