Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu Portakal Web & Grafik Tasarım Stüdyosu

Hızlı Web Sitelerine Hemen Ulaşmak İster Misiniz?

Bu makalemizde günümüz iş dünyasının en önemli hususlarından biri olan internette şirket tanıtımı konusuna değineceğiz. Bu konu ele alındığında öncelikli olarak akla gelen bazı sorular vardır, bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Web sitesi yapmak ne işimize yarar?
  • İnternet sitesi nasıl yapılır?
  • Şirket web sitesi ile kişisel web sitesi arasında ne gibi farklılıklar bulunmaktadır?
  • Ucuz web sitesi çözümlerine nereden ulaşabiliriz?

Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden aklımıza gelen ilk soru ile başlayalım. Web sitesi yapmak ne işimize yarar?Bugün karşılaşmakta olduğumuz en ilginç şeylerden biri şüphesiz birçok orta ölçekli şirketin ve kuruluşun web sitesi olmayışıdır. Çoğu kişiye sorulduğunda alacağınız yanıt web sitelerinin iş hayatında ne kadar önemli bir yer tuttuğuna ilişkindir, fakat görüyoruz ki aslında durum böyle değil. Birçok kuruluş web siteleri olmadığından dolayı iş kapasitelerinin çok düşük bir yüzdesini kullanmaktadırlar çünkü internette tanıtımı olmayan bir şirket ya da birey mümkün olan en kuvvetli pazarlama stratejisi olan online medya ürünlerinden yararlanmamaktadır.

Bunun en önemli sebebi daha fazla müşteri tarafından ulaşılamamaktır. Çünkü artık herkes dükkan dükkan gezmek yerine bilgisayar başına geçip aradığı ürünlere ya da hizmetlere rahatlıkla ulaşabiliyor. Bu durum da ister istemez işletmeleri olumsuz yönde etkiliyor. İnternetten alışveriş yapmayı tercih etmeseler bile şahsınız ya da şirketiniz hakkında bilgi sahibi olarak size telefon aracılığıyla dönüş yapabiliyorlar.

Paylaş :

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın